Vyberte stránku

Prostředek na podlahy s vůní citronu

Velmi jemný a účinný prostředek na mytí podlahy dřevěné, parketové (i lakované), gumové, PVC, plovoucí laminátové podlahy i keramickou dlažbu.

Je vyroben v souladu s non toxic filosofií, tedy bez kompromisů ve složení. Přesto díky unikátnímu složení, které mimo jiné obsahuje cukerné tenzidy a další nerizikové látky, účinně vyčistí různé druhy podlah a nezanechá šmouhy.

Cena je uvedena za 1 litr.

159  s DPH s DPH

skladem
Kategorie: ,

Popis

Produkt není testován na zvířatech, v přírodě je zcela rozložitelný a vhodný do domácích čistíren odpadních vod (včetně kořenových), septiků a jímek na vyvážení.

Před použitím jemně protřepejte. Uchovávejte v suchu a mimo dosah dětí.

Dávkování: dávkujte 50ml na 5l vody. V případě výskytu šmouh, přidejte více vody.

INCI (složení): AQUA, ALCOHOL, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, SODIUM CHLORIDE, GLYCERIN, LAURYL GLUCOSIDE, CITRUS LIMON PEEL OIL (LIMONENE)*

* obsahuje bio esenciální olej. Přes své šetrné složení může prostředek na podlahy u osob citlivých na éterické oleje vyvolat alergickou reakci.

Datový list - Prostředek na podlahy (pdf)

Doporučujeme dokoupit

Výhody drogerie Natuty

Znovunaplnitelný

Naplňujme spolu lahve znovu a znovu ... a znovu. Stačí k tomu málo, poslat nám je zpět. My je vymyjeme a znovu použijeme a naplníme. Protože nejlepší odpad je žádný odpad.

Non-toxic

Natuty drogerie je čistočistá a 100% nontoxic. Nedráždivá, zdravá a vhodná pro ty nejcitlivější i pro přírodu.

ECHT účinný

V kilu prostředku třeba až 100 pracích dávek! S námi je to Natuty možné. Používáme jen to, co je potřeba, žádná plnidla a zkřášovadla. Vyzkoušejte a uvidíte.

Bez nástrah

S námi máte jistotu, že vše dostanete v nejčistší variantě, v jaké to jde. VŠECHNO. A vždy. Všechny výrobky a vždy budou nontoxic. Žádný chyták nebo trik v etiketě ani složení. NIKDY. Vyrábíme v České rebublice.