Vyberte stránku

Koupelnový čistič s vůní citronu

Velmi účinný pomocník pro úklid celé koupelny – od umyvadla, vany, sprchového koutu včetně jeho dveří po kachličky, baterie, toaletu.

Je vyroben v souladu s non toxic filosofií, tedy bez kompromisů ve složení. Přesto díky unikátnímu složení, které mimo jiné obsahuje cukerné tenzidy a další nerizikové látky, působí účinně na vodní kámen, mýdlové a vápenné usazeniny, různé nečistoty a mastnotu. Zároveň čištěné povrchy zanechává lesklé.

Není vhodný na vápenaté povrchy jako je mramor, alabastr, umělý kámen, beton, apod.

Cena je uvedena za 500 ml.

109  s DPH s DPH

skladem
Kategorie: ,

Popis

Produkt není testován na zvířatech, v přírodě je zcela rozložitelný a vhodný do domácích čistíren odpadních vod (včetně kořenových), septiků a jímek na vyvážení.

Před použitím jemně protřepejte. Uchovávejte v suchu a mimo dosah dětí.

Dávkování: Nastříkejte čištěný povrch a setřete do sucha. Čistič lze také naředit vodou v lavoru či kýblu, ovšem sníží se jeho účinnost.

INCI (složení): AQUA, CITRIC ACID, ALCOHOL, GLYCERIN, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, CITRUS LIMON PEEL OIL (LIMONENE)*

* obsahuje bio esenciální olej. Přes své šetrné složení může koupelnový čistič u osob citlivých na éterické oleje vyvolat alergickou reakci.

Datový list - Koupelnový čistič (pdf)

Doporučujeme dokoupit

Výhody drogerie Natuty

Znovunaplnitelný

Naplňujme spolu lahve znovu a znovu ... a znovu. Stačí k tomu málo, poslat nám je zpět. My je vymyjeme a znovu použijeme a naplníme. Protože nejlepší odpad je žádný odpad.

Non-toxic

Natuty drogerie je čistočistá a 100% nontoxic. Nedráždivá, zdravá a vhodná pro ty nejcitlivější i pro přírodu.

ECHT účinný

V kilu prostředku třeba až 100 pracích dávek! S námi je to Natuty možné. Používáme jen to, co je potřeba, žádná plnidla a zkřášovadla. Vyzkoušejte a uvidíte.

Bez nástrah

S námi máte jistotu, že vše dostanete v nejčistší variantě, v jaké to jde. VŠECHNO. A vždy. Všechny výrobky a vždy budou nontoxic. Žádný chyták nebo trik v etiketě ani složení. NIKDY. Vyrábíme v České rebublice.