Vyberte stránku

WC gel s vůní citronu

WC gel je účinný prostředek k vyčištění toalety pod i nad vodní hladinou.

Je vyroben v souladu s non toxic filosofií, tedy bez kompromisů ve složení. Přesto díky unikátnímu složení, které mimo jiné obsahuje cukerné tenzidy a další nerizikové látky, si dokáže poradit i s hrubšími nánosy vodního a močového kamene i různými druhy nečistot. Toaletu zanechává lesklou a čistočistou.

Cena je uvedena za 850 ml.

159  s DPH s DPH

skladem
Kategorie: ,

Popis

Produkt není testován na zvířatech, v přírodě je zcela rozložitelný a vhodný do domácích čistíren odpadních vod (včetně kořenových), septiků a jímek na vyvážení.

Před použitím jemně protřepejte. Uchovávejte v suchu a mimo dosah dětí.

Dávkování: Naneste gel do WC mísy a vyštětkujte. Pro vyšší efekt nechte působit 10-30 minut a vyštětkujte. Ideálně nechte působit přes noc a poté toaletu vyštětkujte.

Upozornění: Při teplotách pod 10ºC se produkt mění – houstne a zakaluje se, což za tepla či po protřepání mizí.

INCI (složení): AQUA, Starch, CITRIC ACID, ALCOHOL, LAURYL GLUCOSIDE, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, CITRUS LIMON PEEL OIL (LIMONENE)*

* obsahuje bio esenciální olej. Přes své šetrné složení může wc gel u osob citlivých na éterické oleje vyvolat alergickou reakci.

Datový list - WC gel (pdf)  

Doporučujeme dokoupit

Výhody drogerie Natuty

Znovunaplnitelný

Naplňujme spolu lahve znovu a znovu ... a znovu. Stačí k tomu málo, poslat nám je zpět. My je vymyjeme a znovu použijeme a naplníme. Protože nejlepší odpad je žádný odpad.

Non-toxic

Natuty drogerie je čistočistá a 100% nontoxic. Nedráždivá, zdravá a vhodná pro ty nejcitlivější i pro přírodu.

ECHT účinný

V kilu prostředku třeba až 100 pracích dávek! S námi je to Natuty možné. Používáme jen to, co je potřeba, žádná plnidla a zkřášovadla. Vyzkoušejte a uvidíte.

Bez nástrah

S námi máte jistotu, že vše dostanete v nejčistší variantě, v jaké to jde. VŠECHNO. A vždy. Všechny výrobky a vždy budou nontoxic. Žádný chyták nebo trik v etiketě ani složení. NIKDY. Vyrábíme v České rebublice.