Vyberte stránku

Gel na nádobí s vůní citronu

Tekutý prostředek na nádobí je určen na ruční mytí hrnců, talířů, skleniček, pánvic, příborů, apod.

Je vyroben v souladu s non toxic filosofií, tedy bez kompromisů ve složení. Kombinace kokosového sodného mýdla s citrátem sodným pro změkčení vody spolu s cukernými tenzidy a dalšími nerizikovými látkami zajišťují účinné odstranění mastnoty a zaschlých zbytků jídla na nádobí, aniž by na něm prostředek zanechal stopy agresivních chemických látek.

Nicméně vzhledem ke koncentraci jednotlivých složek a pH celého výrobku doporučujeme k mytí nádobí používat ochranné rukavice a poté pokožku rukou natřít šetrným krémem.

Cena je uvedena za 1 litr.

159  s DPH s DPH

skladem

Popis

Produkt není testován na zvířatech, v přírodě je zcela rozložitelný a vhodný do domácích čistíren odpadních vod (včetně kořenových), septiků a jímek na vyvážení.

Před použitím jemně protřepejte. Uchovávejte v suchu, temnu a mimo dosah dětí.

Dávkování: 1 PL rozptylte v 5l vody nebo naneste malé množství prostředku na houbičku a umývejte.

Upozornění: Při teplotách pod 10ºC se produkt mění – houstne a zakaluje se, což za tepla či po protřepání mizí.

INCI (složení): AQUA, SODIUM COCOATE, LAURYL GLUCOSIDE, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, SODIUM BICARBONATE, SODIUM CHLORIDE, GLYCERIN, ALCOHOL, CITRUS LIMON PEEL OIL (LIMONENE)*

* obsahuje bio esenciální olej. Přes své šetrné složení může gel na nádobí u osob citlivých na éterické oleje vyvolat alergickou reakci.

Datový list - Gel na nádobí s vůní citronu (pdf)

Doporučujeme dokoupit

Výhody drogerie Natuty

Znovunaplnitelný

Naplňujme spolu lahve znovu a znovu ... a znovu. Stačí k tomu málo, poslat nám je zpět. My je vymyjeme a znovu použijeme a naplníme. Protože nejlepší odpad je žádný odpad.

Non-toxic

Natuty drogerie je čistočistá a 100% nontoxic. Nedráždivá, zdravá a vhodná pro ty nejcitlivější i pro přírodu.

ECHT účinný

V kilu prostředku třeba až 100 pracích dávek! S námi je to Natuty možné. Používáme jen to, co je potřeba, žádná plnidla a zkřášovadla. Vyzkoušejte a uvidíte.

Bez nástrah

S námi máte jistotu, že vše dostanete v nejčistší variantě, v jaké to jde. VŠECHNO. A vždy. Všechny výrobky a vždy budou nontoxic. Žádný chyták nebo trik v etiketě ani složení. NIKDY. Vyrábíme v České rebublice.